Školní soutěž ve šplhu na tyči

27.04.2015 10:41

    Dne 24. dubna 2015 se v rámci podpory aktivního pohybu u dětí, konaly v naší tělocvičně závody ve šplhu na čtyřmetrové tyči. Přihlášení "šplhači" byli rozděleni na chlapeckou a dívčí skupinu a dále do pěti věkových kategorií. 
Kategorie 1. tříd. (Celkem se v této kategorii přihlásilo 11 žáků, 5 chlapců a 6 dívek).
Kategorie 2. - 3. tříd. (Celkem se v této kategorii přihlásilo 23 žáků, 12 chlapců a 11 dívek).    
Kategorie 4. - 5. tříd. (Celkem se v této kategorii přihlásilo 18 žáků, 11 chlapců a 7 dívek).

Kategorie 6. - 7. tříd. (Celkem se v této kategorii přihlásilo 17 žáků, 12 chlapců a 5 dívek).

Kategorie 8. - 9. tříd. (Celkem se v této kategorii přihlásilo 15 chlapců).

    V každé kategorii, (kromě I. a II.) šplhali žáci ve dvou pokusech. Čtyři s nejrychlejším časem v každé kategorii šplhali ještě jednou v tzv. "Superfinále", kde se již rozhodovalo o konečném pořadí na 1. - 4. místě.

    Žáci v první kategorii šplhali pouze do poloviny tyčí, tzn. do dvoumetrové výšky. Nejlepší 3 šplhači v každé kategorii byli ocenění diplomem a müsli tyčinkou.

Výsledky jednotlivých kategorií:

1. třída                          

KLUCI:

1.      Radek Olbrich                  1.A                       5,85                      

2.      Denis Moc                        1.B                        6,10                      

3.      Dominik Müller                1.A                        7,05

DÍVKY:

1.      Natálie Němcová             1.B                        6,53

2.      Ellen Zipppe                    1.A                        9,25

3.      Karolína Vojtková           1.A                        9,29


2. - 3. třída                         

KLUCI:

1.      Jan Jouzek                       3.A                        5,56

2.      Ondřej Obšil                     3.B                         6,59

3.      Petr Koláček                    3.B                         6,93

DÍVKY:

1.      Anna Sklenářová             2.A                        7,98

2.      Eliška Jelínková               3.B                        8,28

3.      Barbora Jacková              2.B                        8,62


4. - 5. třída

KLUCI:

1.      Richard Marčan                4.A                        5,22

2.      Vojtěch Vrzal                    5.B                        5,30

3.      Daniel Svoboda                5.B                        8,39

DÍVKY:

1.      Kateřina Fedáková          5.B                        6,74

2.      Marie Koletschková        5.A                        7,56

3.      Anna Jacková                  5.A                       8,68


6. - 7. třída

KLUCI:

1.      Tomáš Marinov               6.A                         4,03

2.      Jan Došek                       7.A                         4,33

3.      Dušan Ngo                      6.B                         5,53

DÍVKY:

1.      Kateřina Turková           7.A                         5,47

2.      GabrielaVránová            7.A                         7,93

3.      Tereza Sklenářová         6.A                         11,16


8. - 9. třída

KLUCI:

1.       Radek Fibich                  9.A                        2,75

2.       Čestmír Jaroš                 9.A                        2,94

2.      Dominik Matuškovič       9.A                        2,94

4.      Martin Hanuš                   9.B                        3,51


                                          Tomáš Rajnoha

FOTO:

Vítězové I. kategorie: (1. třída)

Vítězové II. kategorie: (2. - 3. třída)

Vítězové III. kategorie: (4. - 5. třída)


Vítězové IV. kategorie: (6. - 7. třída)

Vítězové V. kategorie: (8. - 9. třída)

Fotomomenty: