Vánoční labyrint

10.01.2013 07:05

V pátek, dne  21. 12. 2012,   pořádaly  třídy 9. A  a  9. B vědomostně-sportovní soutěž pro žáky  druhého  stupně  s názvem „Vánoční  labyrint“. Každá  třída  si měla vytvořit tým  se  čtyřmi soutěžícími  + se 2 náhradníky. V základním  kole proti sobě soutěžily vždy dva týmy stejného ročníku. Jeden tým za třídu „A“ ,  druhý za třídu „B“. Soutěžící si mohli vybrat,  v  jakém okruhu chtějí soutěžit a také si mohli zvolit obtížnost. Nabízené okruhy byly:  Betlém, tradice a zvyky ,  vánoční osobnosti. Na konci soutěžního kola měli soutěžící  vždy sportovní aktivitu. Do finálového kola postoupily tyto   týmy:  žáci 6. B „Simpsni“ – poznávací znamení bílé triko, žáci  7. B „Šmoulové“ – poznávací znamení modré triko  a žáci 8. A „Indiáni“ – poznávací znamení  2 zelené pruhy na tvářích. Ve finálovém kole třídám pomohli jejich třídní učitelé. Vítězem se  stala  třída  7. B, na druhém  místě  se umístila třída 8. A, na třetím místě skončila třída 6. B. Na všechny  soutěžící  čekaly zajímavé odměny. Závěrem předvánočního dopoledne byla  ještě karaoke soutěž .J